Plavání - školení, rekvalifikace, zkoušky

Vítejte na stránkách www.plavani-skoleni.cz, kde Vás budeme informovat kdy, kde a jak budou probíhat vzdělávací programy a zkoušky Instruktorů plavání, Instruktorů dětského plavání a v budoucnu možná i další profese ...

Dovolím si pár slov o sobě. Svůj téměř celý profesní život jsem věnoval sportu, především pak plavání. V oblasti plavání jsem působil na různých pozicích od cvičitele plavání, plavčíka, zástupce ředitele plavecké školy až po ředitele  plavecké školy. V této funkci jsem v Trutnově působil celých 18 let. Stejný počet let jsem současně z pozice předsedy vedl jednu z největších tělovýchovných jednot v ČR, TJ Loko Trutnov a byl vedoucím městských sportovišť v Trutnově. V současné době se naplno věnuji trenérské a manažerské práci v plaveckém oddíle a spolupracuji s ČSPS.

Chtěl bych zde vyjádřit velké díky Mirkovi Matuškovi, který se školením v oblasti plavání a „záchranařiny“ věnoval přes třicet let. Byl jsem velmi poctěn, když mi nabídl, abych po něm tato školení převzal. Tuto nabídku nešlo, i přes řadu dalších aktivit, odmítnout. Věřím také, že s Mirkem budeme ještě dlouho spolupracovat a budou od nás odjíždět spokojení Instruktoři.

Těší se na vás
Mgr. Tomáš Břeň