Instruktor dětského plavání

(kojenců, batolat a dětí předškolního věku)

Prostřednictvím odborných přednášek, metodických výstupů a praktické výuky se připravíte na závěrečnou zkoušku, jejíž součástí je i obhajoba seminární práce.

V průběhu vzdělávacího programu na vás čekají v teoreticko-obecné části tyto předměty: Právní problematika při výuce plavání a sportu, základy anatomie a fyziologie, traumatologie a první pomoc, základy pedagogiky a psychologie, hygiena při plavecké výuce, teorie a didaktika her a další přednášky.

Ve specializované a praktické části potom metodika plavecké výuky, organizace plavecké výuky, výuka resuscitace, manipulace s kojencem a batoletem.

Vše včetně metodických výstupů a praktického nácviku a s ohledem na věkové zvláštnosti.

Podmínky účasti v rekvalifikačním kurzu instruktor plavání pro kojence a děti

• věk 18 let
  • kladný vztah k dětem
  • středoškolské vzdělání zakončené úspěšnou maturitní zkouškou
  • dobrý zdravotní stav doložený potvrzením od lékaře
  • základy plaveckých způsobů prsa, znak, kraul

V případě, že Vás vzdělávací program zaujal, vyplňte přihlášku zde a zašlete na email
plavani-skoleni@seznam.cz.

Následně obdržíte další informace a pokyny (program, cena, ubytování, stravování apod.).

V rámci tohoto vzdělávacího programu může účastník složit zkoušku PLAVČÍK a získat patřičné osvědčení od akreditovaného pracoviště (za příplatek 1000 Kč).

Místo konání školení:

Krytý bazén