Instruktor plavání

Prostřednictvím odborných přednášek, metodických výstupů a praktické výuky se připravíte na závěrečnou zkoušku, jejíž součástí je i obhajoba seminární práce. V průběhu vzdělávacího programu na vás čekají v teoreticko-obecné části tyto předměty: Právní problematika při výuce plavání a sportu, základy anatomie a fyziologie, traumatologie a první pomoc, základy pedagogiky a psychologie, hygiena při plavecké výuce, teorie a didaktika her a další přednášky. Ve specializované a praktické části potom metodika plavecké výuky, organizace plavecké výuky, výuka resuscitace. Vše včetně metodických výstupů a praktického nácviku.

Podmínky účasti v kurzu instruktor plavání

• věk 18 let
  • kladný vztah k dětem
  • dobrý zdravotní stav doložený potvrzením od lékaře
  • základy plaveckých způsobů prsa, znak, kraul

V případě, že Vás vzdělávací program zaujal, vyplňte přihlášku a zašlete na email plavani-skoleni@seznam.cz.
Následně obdržíte další informace a pokyny (program, cena, ubytování, stravování atd.).

V rámci tohoto vzdělávacího programu může účastník složit zkoušku PLAVČÍK a získat patřičné osvědčení od akreditovaného pracoviště M. Matušky (cena 1500 Kč).

Místo konání školení:

Krytý bazén
Na Lukách 432
541 01 Trutnov

a další prostory

Termíny:

viz. aktuality

Cena:

7 000 Kč (v ceně není ubytování a strava - info + objednávka ubytování na: plavani-skoleni@seznam.cz )
2 500 Kč (závěrečná zkouška dle NSK)

Kapacita:

min. 12 max. 20 osob